ASYMPTOTIC BEHAVIOUR OF THE ITERATIVE PYTHAGOREAN MEANS. Buric, T. RAD HRVATSKE AKADEMIJE ZNANOSTI I UMJETNOSTI-MATEMATICKE ZNANOSTI, 19(523):117–127, 2015. bibtex @article{WOS:000361939200007,
author = {Buric, Tomislav},
issn = {1849-2215},
journal = {RAD HRVATSKE AKADEMIJE ZNANOSTI I UMJETNOSTI-MATEMATICKE ZNANOSTI},
number = {523},
pages = {117--127},
title = {{ASYMPTOTIC BEHAVIOUR OF THE ITERATIVE PYTHAGOREAN MEANS}},
volume = {19},
year = {2015}
}
Downloads: 0
{"_id":"G3gEqa9WPqDZZLuCR","bibbaseid":"buric-asymptoticbehaviouroftheiterativepythagoreanmeans-2015","author_short":["Buric, T."],"bibdata":{"bibtype":"article","type":"article","author":[{"propositions":[],"lastnames":["Buric"],"firstnames":["Tomislav"],"suffixes":[]}],"issn":"1849-2215","journal":"RAD HRVATSKE AKADEMIJE ZNANOSTI I UMJETNOSTI-MATEMATICKE ZNANOSTI","number":"523","pages":"117–127","title":"ASYMPTOTIC BEHAVIOUR OF THE ITERATIVE PYTHAGOREAN MEANS","volume":"19","year":"2015","bibtex":"@article{WOS:000361939200007,\nauthor = {Buric, Tomislav},\nissn = {1849-2215},\njournal = {RAD HRVATSKE AKADEMIJE ZNANOSTI I UMJETNOSTI-MATEMATICKE ZNANOSTI},\nnumber = {523},\npages = {117--127},\ntitle = {{ASYMPTOTIC BEHAVIOUR OF THE ITERATIVE PYTHAGOREAN MEANS}},\nvolume = {19},\nyear = {2015}\n}\n","author_short":["Buric, T."],"key":"WOS:000361939200007","id":"WOS:000361939200007","bibbaseid":"buric-asymptoticbehaviouroftheiterativepythagoreanmeans-2015","role":"author","urls":{},"metadata":{"authorlinks":{}}},"bibtype":"article","biburl":"https://bibbase.org/f/rTKwnBhyGKSSptYtt/My Collection.bib","dataSources":["DY3AeP9t2QujfB78L","MpTxM7aR49zFotABd"],"keywords":[],"search_terms":["asymptotic","behaviour","iterative","pythagorean","means","buric"],"title":"ASYMPTOTIC BEHAVIOUR OF THE ITERATIVE PYTHAGOREAN MEANS","year":2015}